title image

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Nie tylko modny dodatek: Twoje okulary przeciwsłoneczne Rodenstock
Ochrona przed odblaskami świetlnymi i niebezpiecznym promieniowaniem UV

Nie tylko modny dodatek dla Twojego dziecka. Bezpieczeństwo to podstawa.

Soczewki przeciwsłoneczne Rodenstock poprawiają kontrast, ale przede wszystkim chronią przed odblaskami świetlnymi i niebezpiecznym promieniowaniem UV.

Filtry SunContrast filtrują niebieskie światło do optymalnego poziomu

Barwione soczewki – znacznie więcej niż modny wygląd

Dobra soczewka przeciwsłoneczna chroni Twoje oczy przed promieniowaniem UV. Soczewki przeciwsłoneczne SunContrast dają dużo więcej: zapewniają wysoki kontrast nawet w oślepiającym lub rozproszonym świetle.

W świetle słonecznym kontrast jest niewyraźny. W świetle dziennym przeważa niebieskie rozporoszone światło, które dominuje nad innymi kolorami i zmniejsza kontrast. Filtry SunContrast filtrują niebieskie światło do optymalnego poziomu. Przedmioty są widoczne w większym kontraście, a ich kolory i detale wyglądają naturalnie.

Samobarwiące soczewki przeciwsłoneczne ColorMatic IQ®

Inteligentna ochrona przeciwsłoneczna za sprawą soczewek samobarwiących.

Dobra wiadomość dla Twoich oczu: Od teraz, dzięki samobarwiącym soczewkom przeciwsłonecznym ColorMatic IQ®, potrzebujesz już tylko jednej pary okularów przeciwsłonecznych – niezależnie od warunków oświetleniowych. Ich przyciemnienie chroni Twoje oczy w pełnym słońcu i gwarantuje 100 % ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Teraz kiedy przechodzisz z plaży do kawiarni, soczewki rozjaśniają się nawet o 55%. Dzięki temu widzisz wyraźnie i w dużym kontraście, również w cieniu. Dostępne w sześciu stylowych kolorach: trzy modne kolory dla osób podążających za modą i trzy kolory kontrastowe, dla entuzjastów sportu i aktywnego trybu życia.

Idealne powłoki lustrzane do Twoich inteligentnych okularów

Modne powłoki lustrzane

Na plaży czy w mieście – modne powłoki lustrzane od Rodenstock podkreślają Twój indywidualny wygląd. Do Twoich nowych okularów przeciwsłonecznych Rodenstock możesz wybrać spośród sześciu modnych metalicznych kolorów: np. czerwony, niebieski czy srebrny. Solitaire® Silver Moon i Solitaire® Red Sun 2 to idealne powłoki lustrzane do Twoich inteligentnych okularów przeciwsłonecznych z samobarwiącymi soczewkami przeciwsłonecznymi.

„Widzieć więcej”

Autoryzowany Partner

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem światowych liderów w produkcji opraw oraz soczewek okularowych min: Rodenstock, Hoya Essilor, Johnson&Johnson, Cooper Vision które od lat dostarczają unikatowe i opatentowane rozwiązania optyczne korygujące wady wzroku.

Nasz salon w Tychach został stworzony wg koncepcji zachodnich designerów, gdzie podstawą jest zachowanie linearnego kształtu , ekspozycja w gablotach z elementami przesuwnych luster tworzących niebywały nastrój i wrażenie przestrzenności, z wyposażeniem w najnowszej generacji sprzęt konsultacyjny dla konsumentów.

Celem nadrzędnym dla nas jest jakość świadczonych usług dlatego też nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w branży optyczno- okulistycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Dr n med. Grażyna Piątek – Koronowska

Wieloletni pracownik Kliniki Okulistycznej w Katowicach przy ul Ceglanej. Specjalizacja: diagnostyka oraz leczenienie schorzeń min; forie, zaćma, jaskra , AMD, dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Dr n med. Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Specjalizacja diagnostyka oraz leczenie dzieci i młodzieży, leczenie schorzeń min; AMD, jaskra , zaćma, forie, powikłania przedniego odcinka oka.

Opinie o naszym salonie

Klienci o nas

Profesjonalizm 0

Jakość 0

Różnorodność Opraw 0

Jesteśmy Dumni

Znak towarowy: litera R

Jesteśmy dumni z marki Rodenstock.

“R” jak Rodenstock to symbol innowacji i precyzji. To symbol wyjątkowej jakości i niezawodności “made in Germany”.

Znak towarowy „R” umieszczamy jest na wszystkich  produktach firmy Rodenstock od 1991 r.

Jeśli kupujesz soczewki Rodenstock, znajdziesz symbol R jak Rodenstock na prawej soczewce.

Jeden symbol znajduje się również na zewnętrznej powierzchni zausznika oprawki Rodenstock.

1 1
Badanie Okulistyczne

2 2
Dobór Szkieł Korekcyjnych

3 3
Wybór Oprawek

4 4
Odbiór Gotowych Okularów

Światowe marki już w Tychach

Marki w naszym salonie

Opinie o Nas

Co o nas mówią?

Bardzo cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni. Poniżej wybrane opinie z naszego fan page-a. Więcej opinii o naszym salonie dostępne jest na naszym fan page-u, do którego odwiedzenia gorąco zachęcamy.

odwiedź nasz FanPage

12

"Bardzo mocno polecam."

Bardzo fachowa i miła obsługa. Już parę lat korzystam z usług tego studia optycznego i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo mocno polecam.

-Katarzyna Jaromin Tracz

11

"fachowy dobór okularków"

Wszystko tak jak powinno być, czas poświęcony dla każdego indywidualnie, bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowy dobór okularków wie o tym zwłaszcza moja córka. Dziękuję.

-Grażyna Gil

10

"Wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa."

Wspaniała i bardzo profesjonalna obsługa. Dzięki Wam miałam niezwykle precyzyjnie dobrane szkła i piękne nietuzinkowe oprawki. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam.

-Iwona Ksiazczyk

9

"Pełen profesjonalizm..."

Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.

-Magdalena Kontny

8

"Szanują mój czas..."

Pełen profesjonalizm. Polecam!

-Wiola Różycka

7

"Super obsługa..."

Super obsługa, duży wybór polecam !

-Kamil Sieradzki

6

"Pełen profesjonalizm...."

Kompletne Studio Optyczne - zespół pracuje dla mnie i to da się poczuć. Szanują mój czas i pieniądze dając w zamian kompleksową, miłą obsługę - cóż, przywiązałem się...

-Tomek Cedro

5

"Szczerze polecam..."

Szczerze polecam!!! Profesjonalna obsługa,, fachowe doradztwo. Kompleksowe i bardzo profesjonalne badania.

-Agata Pilszek

4

"Przemiła atmosfera..."

Przemiła atmosfera oparta na profesjonalizmie. To była przyjemność, a okulary naszą się mega! Wybrałam się do tego salonu, ponieważ miał najwięcej pozytywnych opinii w internecie. Okazuje się, że opinia najlepszego w Tychach, jest wypracowana i zasłużona.

-Katarzyna Poniatowska

3

"Gorąco polecam..."

Gorąco polecam! Profesjonalna i kompetentna obsługa w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. W dodatku bardzo duży wybór firmowych okularów z klasą, jednym słowem wszystko czego trzeba by klient wyszedł z uśmiechem

-Michał Kasperczyk

2

"Jestem zachwycona.."

Wczoraj bylam w tym salonie . Kupilam piekne okulary. Jestem zachwycona ekspedientka, fachowa i profesjonalna. Ale okulista to Specjalista przez duze S! Polecam bardzo!

-Lidia Michalczyk

1

"usługi na najwyższym poziomie"

Wizyta w salonie to sama przyjemność, usługi na najwyższym poziomie, i dużo dużo uśmiechu

-Ola Orkiszewska-kowalczyk